Одлуката е донесена: Бруклин Бекам и Никола Пелц ја одложија својата венчавка! Причината е неверојатна!

23 октомври, 2020
буклин и никола

Иако венчавката, едната во Америка, а другата во Велика Британија за задоволување на желбите на сите, беше најавена за следното лето, поради моменталната здравствена состојба што го снајде целиот свет, најстариот син на Викторија и Дејвид Бекам, во договор со неговата убава свршеница, одложи сè


Никола Пелц и Бруклин Бекам ја одложија најавената венчавка за 2022 година, за да не бидат ограничени во бројот на поканети гости, што во моментов, поради пандемијата на Корона вирусот, мора да биде драстично намалена.

View this post on Instagram

i love you more everyday

A post shared by nicola (@nicolaannepeltz) on


Најстариот син на Викторија и Дејвид Бекам, 21-годишниот Бруклин и 25-годишната актерка и богата наследничка Никола, имаат намера да ги дадат своите завети двапати – еднаш во домот на Бекамови во Котсволдс и друг пат на нејзиниот имот во Флорида, сите да присуствуваат на венчавката. сите што им значат нешто.


Иако им соопштија на своите гости дека нивната венчавка ќе биде во септември 2021 година, тие одложија сè до 2022 година, сметајќи дека целата моментална состојба е премногу ризична.

View this post on Instagram

◦•●◉✿ 𝓁𝑜𝓋𝑒 𝓎𝑜𝓊 ✿◉●•◦

A post shared by nicola (@nicolaannepeltz) on


Сепак, сето ова не значи дека парот не може претходно да се венча во тајност и да остави само голема и раскошна прослава за 2022 година.
Бруклин Бекам и Никола Пелц, ќерката на американскиот тајкун Нелсон Пелц, ја објавија свршувачката во јули оваа година, по само неколку месеци врска. Како што се шпекулираше во последните неколку недели, Бруклин одлучи да ги земе за кумови своите браќа, 18-годишниот Ромео и 15-годишниот Круз, со кои е исклучително близок, додека деверуша треба да биде неговата сестра Харпер Севен.

Викторија Бекам ќе се погрижи за сè „да остане за семејството“, дизајнирајќи венчаница за нејзината идна снаа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum