Омилената русокоса изгледа прекрасно во костим за капење, додека нејзиниот сопруг се бори со вишокот килограми

24 јуни, 2020
fgdfgdfgd


Сара, која стана позната по улогата на Кери во култната серија „Сексот и градот“, деновиве ужива на плажа во Хемптонс, Њујорк. Актерката е видена со сопругот Метју Бродрик (58), со кого е во брак 23 години. Паркер изгледаше фантастично во едноделен црн костум за капење во кој привлече внимание додека ја читаше книгата и се насмевна додека разговараше со Метју. Во исто време, нејзиниот сопруг покажал дека акумулирал многу килограми, кои беа особено забележителни во пределот на стомакот и градите, а на плажа не ја соблекол маицата.

View this post on Instagram

Now And Then. X, SJ

A post shared by SJP (@sarahjessicaparker) on

Сара еднаш објасни дека може да и се заблагодари на нејзината фигура за јогата, која ја обожава. Патем, актерската двојка е во брак од 1997 година и имаат син Џејмс (17) и близнаци Табита и Мерион (11). Двојката имала брачни проблеми кои излегоа во јавноста. Имено, Метју е фотографиран со непозната црвенокоса девојка, а наскоро стана јасно дека тој постојано ја изневерува својата сопруга. Додека Паркер работела, Бродрик уживаше во авантурите. Откако бил фатен на дело, тој се пријавил на рехабилитација поради зависност од секс. Се чини дека ова го зајакна нивниот брак затоа што само една година подоцна тие добија близнаци со помош на сурогат мајка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi