ОПАСНА МАШИНА: Погледнете што вози Вељко Ражнатовиќ

2 мај, 2020
вљко

Вељко, српски боксер и син на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, се обидува да остане во форма на сите начини за време на пандемијата на коронавирус.

Вељко сега објави фотографија на која е некаде во природа и ужива во возење на квадри, мотори за непроодни терени. Тој го сподели адреналинското искуство со своите следбеници на социјалните мрежи.

„Брат, уживаш“, „Браво“, „Злобна машина“, се само некои од коментарите на објавата на Вељко.

View this post on Instagram

Always be 1st. #tigerblood

A post shared by SERBIAN ACE 🇷🇸 Српски Ас (@veljkoraznatovic) on