Оскаровката Натали Портман не го криеше целулитот на плажа

9 октомври, 2020
natalie1


Оскаровката, 39-годишната актерка Натали Портман се чини дека е една од ретките славни личности кои не се во „смртоносен“ страв од јавноста да ја види нивната фотографија не украсена во Фотошоп. И додека повеќето актерки ги кријат погледите кон своите несовршености и целулит, Натали случајно го покажа тоа додека се забавуваше со нејзината тригодишна ќерка Амалија на популарната плажа во Калифорнија, Бајрон Беј, што стана ново место за собирање на актерите од холивудската А-листа како Зак Ефрон , Мелиса Мекарти и Никол Кидман.

Natalie Portman

Натали ги игнорираше леќите на љубопитните фоторепортери и разиграно градеше кули од песок со нејзината ќерка, но овој пат во игра не им се придружи и постарата сестра на Амалија, деветгодишната Алеф, кого актерката исто така ја доби од бракот со сопругот Бенџамин Алепиед. Пред да игра и да се сонча, добитничката на Оскар најпрво нанесе слој на крема за сончање при пристигнувањето на плажа и облече бикини со долги ракави за да се заштити од силното сонце во Калифорнија.

Актерката се обиде да помине квалитетно време со својата ќерка затоа што не и преостанува многу слободно време. Имено, иако холивудските кина се празни празни од страв од коронавирус и заработката од филмовите драстично опадна, Натали наскоро се подготвува да започне со снимање на ново продолжение на хит филмот „Тор“, во кое ќе глуми заедно со главната sвезда, австралискиот актер Крис Хемсворт.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum