Откако ја ракина двегодишната врска, Метју Пери бара девојка на Интернет

19 мај, 2020
метју

Омилениот актер од серијалот „Пријатели“ Метју Пери, пред неколку недели ја прекина двегодишната врска со неговата девојка Моли Хурвиц, која беше 21 година помлада од него.

Се чини дека Метју не страда долго. Тој веќе тргна во потрага по нова девојка и реши да ја најде преку Интернет, поточно во апликацијата на Реј.

„Тој се враќа во потрагата по девојка на Интернет и испраќа пораки“, изјави извор за американскиот US Weekly.

За време на врската со Моли, актерот го деактивирал профилот на споменатата апликација и сега е повторно го вратил и според изворот е многу активен.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi