Откако јавно призна дека го изневерува, Вил Смит ја почести својата сопруга

15 јули, 2020
vil

Вил Смит и неговата сопруга Џада Пинкет се во центарот на вниманието, откако таа призна дека има афера со 20-годишниот музичар Август Алсин.

Двојката се чини дека се снаоѓа подобро од кога било, а аферата неодамна откриена од самата Алсина како гостин на една емисија наводно се случила пред четири и пол години.

За да го избегнат скандалот што го тресе Холивуд, Вил, сопруга и ќерка Вилоу решија да отпатуваат на Бахамите. Тие престојуваат во луксузното одморалиште, каде што една ноќ чини околу 3000 евра, а престојот во приватна резиденција е над 4 милиони едвра, дознава Page Six.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi