Ова е бурното минато на свршеницата на Кристијано Роналдо: Имала тешко детство, татко и бил дилер на дрога, а потоа дошол ТОЈ!

27 октомври, 2020
ronaldo


Во интервју за шпанските медиуми, Џорџина Родригез за прв пат отворено зборуваше за своето тешко детство. Вереницата на Кристијано Роналдо зборуваше за нејзиниот татко, осуден дилер, сиромаштијата, напорната работа и како таа не била задоволна од физичкиот изглед во нејзината младост.

“Работев многу за да ги остварам своите соништа и сите мислат дека сум богата од раѓање. Работев на себе и напредував како повеќето”, рече Џорџина. Родена е во шпанскиот град Хуеска, а израснала во мала куќа со големо семејство. Џорџина не криеше дека нејзиниот татко е осуден криминалец, кој помина десет години во затвор за трговија со дрога. Свршеницата на Роналд сега важи за една од најатрактивните жени во светот, а таа признава дека порано била грда девојка. “Никој не веруваше дека ќе прераснам во ваква убавица, сега луѓето му завидуваат на Кристијано и на мене. Зависта е чувство што ги уништува луѓето затоа што ги исполнува со омраза и горчина”, вели Џорџина. Денес, волшебната бринета има семејство со познатиот фудбалер, а додека работеше во бутик, го запозна. “Многумина не ме сакаат мене или мојот Кристијано. Тоа влијаеше на мене некое време, а потоа сфатив дека што и да направам ќе ме критикуваат. Затоа повеќе не ме интересираат туѓите мислења, се грижам само за среќата на луѓето што ги сакам и кои ме сакаат”. , заклучува Џорџина.

View this post on Instagram

Que afortunada me siento ❤️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum