Oва е поранешната девојка на Џорџ Клуни, ни налик на Амал: заносна и со облини (ФОТО)

25 јули, 2020
Annotation 2020-07-25 162015

Италијанската глумица и модел, заносна и во четириесетите

Глумицата Елизабет Каналис (41) овие денови ги покажува своите заносни облини на италијанските плажи. Додека ужива со својата четиригодишна ќерка Скајлер, Елизабет не се грижи за брчките и изгледот.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Elisabetta Canalis (@littlecrumb_) on

А и зошто би, кога изгледа феноменално. Сите овие години, Елизабет се труди да изгледа се поприродно, а филерите и ботоксот ги избегнува колку што може.

Италијанската манекенка долго беше во врска со Џорџ Клуни, а се омажи неколку месеци пред Џорџ да се вери со Амал.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi