Ова не е за малолетници: Станија едвај ги покри облините, градите на работ да ПАДНАТ, мажите ИЗЛУДЕНИ! (ФОТО)

4 септември, 2020
седнија

Старлетата уште еднаш ги покажа своите адути во полн сјај

Станија Добројевиќ, која за неколку дена ќе влезе во четвртата сезона на „Задруга“, отиде на ремонт непосредно пред реалното шоу, а сега во секоја прилика ги истакнува завршените гради.

Неодамна беше фотографирана потполно гола, па дури и за последната фотографија што се појави на Инстаграм не може да се каже дека е облечена.

Сепак, тоа им се допадна на следбениците на Станија на Инстаграм, каде таа објави селфи во огледало, па затоа многумина напишаа дека нема конкуренција меѓу младите соработници.

View this post on Instagram

☄️

A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on

„Кога ќе оваа жена гори, тогаш сè гори“, „небото е твоја граница“, „брутално“, „тело за 10“ се само дел од коментарите предизвикани од оваа објава на Добројевиќ.