Ова се чекаше! Анџелина и Џенифер ќе се сретнат на суд: „Ќе плати за сѐ“

6 април, 2020
џоли

Најпознатата селебрити сага доби ново продолжение!

Тројството Анџелина Џоли – Бред Пит – Џенифер Анистон не престанува да ги пополнува колумните во медиумите, а деталите за нивниот меѓусебен однос „испливаа“ на површина. Иако медиумите со месеци пишуваат за обновената љубов на 51-годишната Џенифер и пет годишни постариот Бред, се чини дека во текот на целата приказна, 44-годишната Анџелина го извлече „подебелиот крај“, која сега со сите свои сили сака да го „загорчи“ нивниот однос. Поточно, таа и Бред долго време се расправаат околу старателството над нивните шест деца, а сега ќе бараат примарно старателство над 13-годишната Шајло, 18-годишниот Мадокс, 11-годишната Нокс, 14-годишната Захара, 15-годишниот Пакс и 11-годишната Вивиен, а Анџелина ќе оди еден чекор подалеку, па овој пат на суд таа нема да ја поштеди ниту Џенифер.

Поточно, медиумите соопштија дека Анџелина е добро подготвена за претстојното рочиште, каде планира како аргумент против Бред да го искористи фактот дека ги запознал нивните три најмали деца со неговата прва поранешна сопруга. Причината за ова, открил неименуван извор, е нејзиното незадоволство и огорченост од нивното повторно зближување, преку кое таа едноставно не може да премине. „Анџелина им кажува на луѓето дека Бред и Џенифер ќе платат за тоа“, открил изворот и продолжил: „Анџелина планира да ја „довлечка“ Џенифер на суд, така што адвокатите ќе ја нападнат.

Тоа вкрстено испитување ќе вклучува прашања во врска со односот на Бред со неговите деца, работи што тој ги кажал за Анџелина, за другите жени со кои се гледал и за неговата врска со Џенифер. Тие нема да можат да се извлечат “, заклучил изворот.

Потсетуваме, Анџелина и Бред се запознаа во 2005. година на сетот на „г. и г-ѓа. Смит ‘. Тие ја крунисаа својата љубов со брак, на која пред три години решија да и кажат збогум. Една од причините за разводот е, наводна, алкохолизмот на Бред и несогласувањето и раздорот со неговиот најстар син, Мадокс.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi