Оваа девојка е новата холивудска заводничка: Нејзиното тело не воопшто за пофалба, но им се допаѓа на мажите! (ФОТО)

27 април, 2020
naslovna

Ниту една девојка не би сакала да изгледа вака, а сепак на мажите им се допаѓа овој изглед.

Џордан Вуд (22) е позната во Холивуд како најдобрата пријателка на Кајли Џенер, но и по тоа што го изневерила ова пријателство со тоа што го заведувала момчето на сестрата на Кајли, Клои Кардашијан.

Џордан стана заводничка преку ноќ. Медиумите ја опишуваат како девојка со облини, а Џордан ужива во тоа.

View this post on Instagram

natural beauty 🌸🌷✨

A post shared by jordynwoods (@heirjordyns) on

Таа го покажува своето тело на Инстаграм без никаков срам. На фотографиите се гледа јасно вишокот на килограми, дури и прекумерна дебелина.

View this post on Instagram

😋💕 love this edit #jordynwoods #jordynedits

A post shared by jordynwoods (@heirjordyns) on

Но, како изгледа на Џордан тоа воопшто не и пречи. Таа и понатаму е една од најпосакуваните жени на Холивуд.

<p>Ni jedna devojka ne bi volela da ovako izgleda, a opet muškarcima se ovakav izgled dopada</p>
<p>Ni jedna devojka ne bi volela da ovako izgleda, a opet muškarcima se ovakav izgled dopada</p>