Памела Андерсон е секс бомба и кога е закопчана од глава до пети!

23 јули, 2020
pamela

Американската актерка, Плејбој зајаче и секс симбол на деведесеттите години, Памела Андерсон (53), позираше со визир на главата и заштитна маска на лицето пред да замине со авион.

Имено, актерката позираше во маслинесто зелен џемпер и црни потпетици со црвени врвки, додека на главата носеше заштитно стакло и црна торба на рамото.

Памела изгледаше многу секси во високи потпетици, додека на втората фотографија под визирот дури носеше и заштитна маска за лице, за понатамошно да се заштити од вирусот „Ковид-19“.

Нејзината долга, руса, препознатлива коса, полна со волумен, беше завиткана во кадрици пуштена по грбот.- Модна комбинација за авион. Бидете безбедни. – напиша Памела во описот на фотографиите на Твитер и испрати силна порака до нејзините следбеници да внимаваат на вирусот.

„Навистина ми се допаѓа начинот на кој изгледаш, но тие потпетици изгледаат непријатно“, „Сè уште си многу секси“, „Како и секогаш, изгледаш фантастично“, „Каде патуваш?“, Беа само неколку коментари од нејзините обожаватели.

Овој твит имаше 1.300 лајкови и 146 коментари, додека Памела има милион следбеници на оваа социјална мрежа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi