Педесет нијанси непријатност: Погледнете го култното интервју на Дакота Џонсон и Елен Деџенерис!

28 ноември, 2020
o_15407380_1024


Помина една година од појавувањето на можеби едно од најкултните ток-шоуа во кое комичарката Елен Деџенерис ја покани Дакота Џонсон. Елен е позната по тоа што нема влакна на јазикот, а на Дакота очигледно не и пречат непријатни ситуации и е сосема во ред да има долги тишини во разговорот и слично.

Сè започна со тоа што Деџенерис се пожали дека не е поканета на роденденската забава на младата актерка на која таа одговори дека не знае дека не го ни очекувала тоа бидејќи не ја смета за толку блиска. Не е многу вообичаено некој да го каже тоа од холивудски свет бидејќи е многу познато дека сите меѓусебно се улижуваат.

Елен не дојде оваа година кога беше поканета и се извлече со нелогични лаги. Дакота тогаш рече дека е срамота што не дошла затоа што нејзината омилена комичарка Тиг Нотаро настапуваше на нејзината роденденска забава, појаснувајќи дека Елен не и е омилена. Потоа, од непријатност, таа стана и се оддалечи, а бидејќи водителката не ја спречи, таа само се врати.

Се разбира, сето ова е придружено со смеа од публиката и самите себе, но непријатноста е реална. Кога самата Дакота призна дека го напуштила роденденот на Елен порано, се извлече со истите лаги кои Елен и ги кажа и мораме да признаеме дека тоа беше прилично смешно.

Општо, има нешто невообичаено во нејзиното однесување што не е типично за младите sвезди, поради што луѓето многу ја сакаат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi