ПОСЛЕ 20 ГОДИНИ ОД РАЗВОДОТ призна дeка била сексуало малтретирана

29 јуни, 2020
nikol kidman 4

Постојано молчела

Со својот брак, а потоа и развод, го привлекоа вниманието на медиумите, а за меѓусебното нетрпение и кавги тие и понатаму пишуваат. Поранешниот славен пар 52-годишната Никол Кидман и 57-годишниот Том Круз, се разведоа пред две децении, но и понатаму ја интригираат јавноста со својот однос, за кој најмногу е заслужна Сиентолошката црква во која припаѓа глумецот. Меѓутоа и покрај сите успони и падови, глумицата во последното интервју призна дека во бракот со Том се чувствувала сигурно и заштитено.

Nicole Kidman

Имено, кога се земала со Том, Никол имала само 23 години, а во Hollywood веќе била на прагот до успехот. Од друга страна,  глумецот  тоа време бил веќе ѕвезда во филмската индустрија благодарение на филмот  “Top gun”. Поради тоа Никол била заштитена од ненормални понуди и од сексуалните предатори во Hollywood.

Nicole Kidman

Иако изјави дека со глумецот со кој има 2 деца 25 годишниот Конор и 27 годишната Изабела, се земала само од љубов, бракот со моќниот Холивудкси глумец како што е Том  Круз и донесе сигурност и почитување во индустријата, па за брзо време стигна на листата на ѕвезди. Исто така глумицата конечно призна дека по разводот со Том се сретнала со многу сексуални манијаци, но не сакаше да открива детали.