По Џони Деп уште еден славен актер обвинет за сексуално семејно насилство!

15 декември, 2020
download (3)


Пејачката и поранешна свршеница на Роберт Патинсон, ФКА Твигс деновиве се најде во центарот на вниманието на медиумите откако го обвини поранешното момче, актер и sвезда на „Трансформерс“ Шиа ЛаБеуф за злоупотреба, и како што се покажа, друга медиумска сапуница како онаа во случајот со Џони Деп и Амбер Херд.

‘Веднаш по Денот на вљубените 2019 година, ФКА беше во автомобил брзајќи кон Лос Анџелес. Зад воланот беше нејзиното момче, актерот Шиа ЛаБеуф. Возел невнимателно, истовремено отстранувајќи го безбедносниот ремен и заканувајќи се дека ќе доживее несреќа доколку не му покаже љубов. Тие се враќаа од пустината, каде што г-дин ЛаБеуф, бил лут на неговата девојка во текот на целото патување и еднаш ја разбудил среде ноќ, гушејќи ја.

Откако го молеше да ја пушти од автомобилот, тој рече дека ќе застане на бензинска пумпа. Таа ги зела торбите од багажникот и се обидела да избега, но господин ЛаБеуф ја следеше и ја нападна, фрлајќи ја во автомобилот додека врескаше, се наведува во тужбата.

Инцидентот на бензинската пумпа е во центарот на тужбата, но пејачката тврди дека тој многу пати ја злоупотребувала физички, емоционално и психички, всушност во текот на целата врска од една година. Нејзината цел со ова јавно признание беше, да објасни како дури и критички признат уметник со слава, пари, дом и силна мрежа на следбеници може да биде фатен во циклус на злоупотреба.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris