По патот на Мајли тргна и нејзината помлада сестра Ноа!

14 ноември, 2020
pjimage-84

Ноа многу пати позираше во провокативни изданија, но ова го надмина максимумот

Таа на сите ни го даде своето тело на тацна, но за да не се види сè, ги покри брадавиците со рацете.
Бројните обожаватели, но и тие што не се, сигурно се сеќаваат на спотот на Мајли Сајрус (27) за песната ‘Wrecking Ball’, кога таа потполно гола јаваше огромна топка која висеше на таванот. Сега и нејзината помлада сестра Ноа Сајрус (20) исто така тргна по нејзиниот пат.


Ноа многу пати позираше во провокативни изданија, но со ова го надмина максимумот. Носеше само сребрена танга и високи чизми.
Таа на сите своето тело им го даде на тацна, но за да не се види сè, ги покри брадавиците со рацете.

Во текот на изминатите неколку месеци, Ноа полека собираше сè поголем број следбеници на социјалните мрежи. Досега ја следат скоро шест милиони луѓе, а сите полуголи фотографии им се допаднаа на дури 600 000 луѓе. Тие фотографии станаа едни од најкоментираните објави на нејзиниот Инстаграм за само еден ден.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi