По толку „шушкања“ за бременоста, се огласи Хејли Бибер

7 ноември, 2020
profimedia-0495176199

Иако пред еден месец открија дека проширувањето на семејството ќе чека уште малку, многумина сепак беа убедени дека Хејли Бибер, успешна манекенка и сопруга на пејачот Џастин Бибер, е бремена. На таквата група луѓе не им пречеше веста за „US Weekly“, која тврди дека го чекаат своето прво дете и дека веста ја потврдил извор близок до парот.Со оглед на тоа што овие шпекулации траат веќе некое време, таа реши кратко и јасно да им стави крај на гласините.

Таа одговори преку својот профил на Инстаграм каде јасно стави до знаење: ‘Јас не сум бремена’. ‘Ве молиме, не пишувајте лажни вести и не верувајте им на сите видови извори. Фокусирајте се на поважни теми, како што се претседателските избори “, напиша 23-годишната манекенка.

View this post on Instagram

what a day

A post shared by Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber) on


Тие зборуваа и за принова во семејството неодамна за италијанскиот Вог. „Интересно е што отсекогаш сакав да бидам млада мајка, а сега кога сум во брак не брзам“, им рече таа без размислување. Таа понатаму откри дека тие дефинитивно го имаат во план но дека во моментот сè уште е во мирување. „Јас сум многу амбициозна и веќе имам многу проекти на кои работам“, рече таа за списанието, додека Џастин целосно се согласи со неговата сопруга.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi