По веста за разводот, конечно новости за бракот на Мила Кунис и Ештон Кучер

16 јуни, 2020
mila

Никој не го очекуваше ова…

Иако во странските медиуми има гласини повеќе од една година за проблемите и можното раскинување на бракот на актерската двојка, 41-годишниот Ештон Кучер и 36-годишниот Мила Кунис, според списанието “Heat”, оваа прекрасна двојка која се наоѓа на работ на распаѓање, сепак одлучи да си даде уште една шанса.

 „Капката што ја прелеа чашата“, тврди гореспоменатиот медиум, е одлуката да го продадат нивниот луксузен дом во Лос Анџелес. Тие во моментов живеат во изнајмена куќа “, напишаа светските медиуми минатата недела, тврдејќи дека кавгите настанале околу продажбата на нивниот дом, за кој Мила емотивно се приврзала. Сепак, се чини дека парот успеал да најде „заеднички јазик“.

Имено, неименуван близок извор на овие сопружници тврди дека и Мила и Ештон се подготвени да го „променат сценариото“. По тешката одлука за продажба на луксузната вила во Лос Анџелес, која предизвикала бројни кавги, парот решил да се пресели во заеднички дом во Санта Барбара, со цел да го спасат бракот. „Тие се подготвени за промени. Се чини дека Санта Барбара е почиста и побезбедна средина за воспитување на нивните деца “, открива изворот.

Тие се преселиле во Санта Барбара пред се заради децата и сакаат да останат трајно во својата куќа на плажа. Покрај тоа, децата се поблиску до океанот, а Санта Барбара е доста помирна отколку Лос Анџелес “, заклучува изворот.

За потсетување, парот, кој е во брак од 2015 година и има четиригодишна ќерка Вајат и двегодишен син Димитри, веќе неколку пати биле на мета на медиумите кои пишувале за проблемите во нивниот брак. Најновите шпекулации започнаа кога извор за американските медиуми изјави дека парот во последно време постојано се расправа, а во надеж дека ќе го спасат бракот, тие решиле да побараат помош од експерти.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi