Погледнете како изгледа Цеца без грам шминка: Само за да го видите нејзиниот врат!

19 мај, 2020
ceca 1

Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ честопати ги објавува своите снимки и фотографии на социјалните мрежи каде нејзините следбеници можат да ја видат во целосно опуштени изданија, а сега објави и видео без грам шминка.

Цеца објави видео од автомобилот додека се возела низ градот, и сите веднаш забележале дека таа нема грам шминка.

Очигледно е дека пејачката нема проблем да покаже како изгледа дури и кога не е средена. Како што можете сами да видите, за многумина, погледот остана на добро негуваниот врат на пејачката, на кој нема ниту една брчка, исто како и на нејзиното лице.