Погледнете во луксузниот дом на Кејтлин Џенер: Има базен и свој бар

29 октомври, 2020
pjimage_SctRJqU

Реалити sвездата Кејтлин Џенер (71) со своите следбеници ја сподели внатрешноста на нејзиниот дом во Малибу каде што живее со пријателката Софија Хачинс.


Кејтлин ја купи куќата за 3,5 милиони долари по разводот со Крис Џенер (64). Таа изградила голем имот што гледа кон кањонот Малибу и Тихиот океан. Просторот го дизајнираше Лори Маголис.


Куќата има големи површини со многу светлина, голем базен, топла када и бар за гости.

– Мислам дека најневеројатно во мојата куќа е погледот. Секој што поминува низ мојата куќа секогаш вели дека им се допаѓа “, рече Кејтлин во видеото што го покажува својот дом.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum