Погледнете во плакарот на Софија Вергара: Секоја жена сонува за овие парчиња и додатоци! (видео)

9 мај, 2020
sofija vergara

Во нејзиниот луксузен дом во Лос Анџелес, каде што живее заедно со нејзиниот сопруг,  таа била внимателна при уредувањето на секој агол. Покрај тоа, таа се погрижила да обезбеди голема просторија само за себе и за нејзините скапи парчиња гардероба.

Како и многу познати личности кои имаат пространи гардероби во своите домови, Софија Вергара не одолеала да направи еден своја просторија каде што ќе чува скапи парчиња и додатоци. Убавата колумбијка, ѕвезда на серијата „Модерно семејство“ го покажа омиленото катче во нејзиниот луксузен дом преку социјалните мрежи.

Додека се снимаше во разнобоен проѕирен комбинизон и високи потпетици кои се нејзина модна слабост, многумина го фрлија погледот во позадината.

Јасно уредената гардероба на бројни полици, закачалки и полици во сребрени и бели тонови, декорот во нејзините луксузни простории – гардероберот.

Во просторијата што таа ја нарекува гардеробер, има големо огледало, но и висечки кристален лустер што дава на целата просторија доза на гламур. До огледалата на полиците се уредно наредени чевли од дизајнерскиот бренд Кристијан Луботин. Вергара ја поседува целата колекција на овие скапоцени чевли со познатиот црвен ѓон.

Исто така, постојат и неизбежни кожничанти „Hermes “, кои секој моден љубовник ги посакува во својата гардероба, а оваа позната актерка ги има во неколку големини и бои.

View this post on Instagram

Good night! 🌴🌴🎄🎄 #islandlife 🏝

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on