ПОКЛОН КОЈ ЌЕ ГИ ВООДУШЕВИ ВЕЉКО И БОГДАНА: Еве што спреми Цеца за малиот Жељко! ПРЕУБАВО (ФОТО)

25 јули, 2020
Annotation 2020-07-25 162943

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ неодамна стана баба, а често со своите следбеници на својот инстаграм профил ги споделува поклоните кои му ги подарува на малиот Жељко.

Имено, Цеца на својот инстаграм профил сподели фотографија од поклонот за малиот Жељко кој ќе ги воодушеви мама Богдана и Вељко.

Таа му купиа радосница на малиот Жељко, каде ќе ги забечежува своите важни моменти.