Поранешната пријателка на Меган Маркл објави значајна порака: Сите мислат дека е за неа упатена! “Знаеме кои се покварените”

26 октомври, 2020
megan naslovna

Иако точната причина за крајот на нивното пријателство не е позната, многумина се сомневаат дека Меган стравувала дека некој ќе ја поврзе со обвинета личност за расизам.


Не е тајна дека Меган Маркл го прекина долгогодишното пријателство со стилистката Џесика Мулорни пред неколку месеци. Иако точната причина за крајот на нивното пријателство не е позната, многумина се сомневаат дека Меган стравувала дека некој ќе ја поврзе со личност обвинета за расизам.

Џесика сега објави фотографија на која се бакнува со сопругот и испрати значајна порака, а некои тврдат дека таа била упатена до Маркл.


“После неколку напорни месеци, конечно ќе прославиме нешто. Ти благодарам што беше со мене, Бени. Научивме толку многу. Ви благодариме на нашите вистински пријатели што не поддржаа. Немаше да успееме без нив. Конечно знаеме за кои шу**ци сме мислеле дека се наши пријатели. Најдобриот подарок што некогаш сме можеле да го добиеме. Извинете за зборовите “, напиша Мулори.

Да потсетиме, пред неколку месеци Џесика се најде на тема на критичарите по конфронтацијата на социјалните мрежи со инфлуенсерката Саша Ексетер со темна боја на кожа. Имено, таа и се закани на Саша, која јавно ги повика канадските влијателни лица да поддржуваат луѓе со други бои на кожата, на што Џесика одговори, но за време на дискусијата започна расправија.

Според извештаите на американските медиуми, модната инфлуенсерка Саша Ексетер минатата недела удри на 40-годишен стилист во едно видео, тврдејќи дека Мулорни била „навредена“ кога ги замолила нејзините следбеници да проговорат за движењето „Black Lives Matter“ затоа што сфатила дека Саша го повикала повикот на неа лично. Ексетер јавно ја понижи Џесика и ја објави нивната приватна преписка што предизвика лавина коментари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum