Поранешниот телохранител на Анџелина Џоли и Бред Пит ги откри нивните тајни: ОВА многу го изненадило!

12 ноември, 2020
profimedia-0475405494-830x0


Поранешниот телохранител на Анџелина Џоли(45) и Бред Пит (56), Марк Били Билингем некое време работел за еден од омилените поранешни холивудски парови, а сега откри како е да се работи за нив.

Имено, Марк сега реши јавно да проговори за своето работно искуство за семејството Џоли-Пит и откри дел од нивните работни навики и односот со децата. Телохранителот рече дека работел за славна двојка година и пол и дека му било убаво да работи со нив. Во тоа време, неговата задача беше безбедноста на нивните деца, и тие велат дека ова е една од неговите најважни работни места и приоритети.

– Најмногу бев загрижен дали некој ќе се обиде да ги киднапира, поради парите што некој може да ги даде. Двајцата се погрижија кој се движи околу своите деца – рече Марк во интервју за „Денот на жената“.

– Единственото нешто што ме изненади за време на соработката со нив беше начинот на кој тие управуваат со своето време, како имаат доволно време за своето семејство, за работа, сè до вклучување во добротворни активности – призна Марк.

Тој се грижеше и за некои други холивудски sвезди како Том Круз и манекенката Кејт Мос, но тврди дека Бред и Анџелина биле нај љубезни.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi