Порно актерката предизвикала бес: се забавувала со спортист, а со себе ја повела и девојката!

4 мај, 2020
порно

Рокијан Смит, ѕвездата на Chicago Bears и НФЛ лигата е на удар од јавноста зарадо корона-порно забавите кои ги организирал.

Во време кога борбата со вирусот во САД го достигнува врвот, Смит на Инстаграм се пофалил со забава на својот брод, а на видеото се гледа и познатата порно ѕвезда Абел Денџр.

Станува збор за една од најпознатите порно актерки на денешницата, која шест години работи во порно индустријата.

Оваа 24 годишна актерка досега освоила 5 АВН награди, кои се сметаат за порно Оскари и тоа како најдобра нова старлета, најдобра нова актерка (награда од фановите), најдобра сцена со двојна пенетрација и најдобра сцена со виртуелен секс.

Таа до сега снимала 938 сцени, од кои 62 се во компилации.

View this post on Instagram

ready 2 ruin ur life @brazzersofficial

A post shared by Danger (@dangershewrote) on

Минатата година пробала да биде и режисерка на порно филмови на Pornhub.

Во врска е со пејачката Габи Гереро, која на Инстаграм се пофалила со слики од бродот.

View this post on Instagram

Get in loser we’re going social distancing

A post shared by GABY G (@gabaybayy) on