Порша Вилијамс си ја обезбеди својата актерска кариера

22 април, 2020
Насловна

Порша Вилијамс по се изгледа дека си ја обезбедила својата актерска кариера по нејзиното објавено последно видео на Инстаграм, каде фановите и честитаат. Порша има улога во позната серија која се емитува на HBO.

Погледнете го видеото за што станува збор.