ПОСЛЕ 15 ГОДИНИ ПОВТОРНО ЗАЕДНО! Дру Баримур се обедини со својот поранешен сопруг пред камерата

27 септември, 2020
Untitled

Во новата епизода на сопственото шоу ‘The Drew Barrymore Show’, 45-годишната актерка не ја криеше наклонетоста што сè уште ја чувствува кон својот поранешен сопруг. „Мојот свет те слави и секогаш ќе те величи“, рече Беримор и нејзините чувства се чини дека ги споделува 49-годишниот Том Грин.

„Бев многу среќен кога ме покани да бидам гостин во твојата емисија. Помина долго време … веќе 15 години не сме се слушнале еден од друг откри Грин.

Со Дру Баримор, Грин заплови во брачното пристаниште во 2001 година, но тие решија да се разведат по една година брак. Тие првпат се сретнаа кога Беримур го контактираше Грин за улога во акционата комедија „Ангелите на Чарли“ што на крајот ја прифати.

По нивното обединување пред камерата, Баримор изјави дека не ја планирале својата емотивна средба поради подобриот ТВ-рејтинг на шоуто, но дека имал многу подлабоко значење. Како што открива, тие денес се многу позрели од нивниот краток брак.

„Тогаш бевме деца, а сега и двајцата сме возрасни и поминавме многу низ тоа“, рече Баримор, кој одговори на прашањето зошто толку долго чекале да се обединат: Јас и Том Грин се вративме во живот пред камерата кога се запознавме ‘.

Славниот комичар и актер беше втор сопруг на Дру Баримор. Пред Грин, ѕвездата на филмот „Ангелите на Чарли“ од 1994 до 1995 година беше во брак со Џереми Томас и со актерот Вил Копелман од 2012 до 2016 година.