После два месеци во карантин: Анастасија Ражнатовиќ направи промена! Објави фотографија, а на коментарите им нема крај!

29 април, 2020
анастасија

Анастасија Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил објави фотографија и сподели со фановите дека таа се нашминкала за прв пат после два месеци.

Во текот на изминатите два месеци, многумина забележаа дека Ражнатовиќ воопшто немаше шминка на лицето, но по долг период, решила да направи мала промена.

После два месеци, Анастасија повторно се нашминка и сподели со нејзините фанови.

„Кога ќе нашминкаш после два месеци“, напиша таа.