ПОСЛЕДНАТА ФОТОГРАФИЈА НА ШОН КОНЕРИ: Актерот повеќе не личи на себе, а нејзе цело време ја држеше за рака!

3 ноември, 2020
шон конери

Вдовицата на Шон Конери, Мишелин Рокбрун, на својот Инстаграм ја објави последната трогателна фотографија со актерот, каде парот се држи за раце.

Конери и неговата сопруга беа фотографирани на 45-годишнината од нивниот брак, а многумина веруваат дека ова е една од последните фотографии од парот.

Исто така, сопругата, Мишелин откри дека Шон Конери веќе подолго време страдал од деменција.

“Тоа не беше живот за него. Почина во сон. Цело време бев со него и тој замина достоинствено. Сè беше како што тој сакаше”, рече таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi