Последната слика на покојната глумица со синот ги КРШИ срцата (ФОТО,ВИДЕО)

9 јули, 2020
Annotation 2020-07-09 183331

Младата глумица се удави пред детето кое има само 4 години, ова е последната слика која ја објавила со него.

Глумицата Наја Ривера се удави пред синот кој има само 4 години, а нејзината смрт го шокираше Холивудот.

Наја изнајмила брод со својот син Џорџ, но под необјаснети околности таа се превртила од него за време на патувањето. Спасувачите го нашле детето само во чамецот, а телото на актерката не било пронајдено. Сепак, беше објавено дека потрагата е запрена и дека сигурно е мртва.

Детето, кое има само четири години, и кажало на полицијата дека „пливал со својата мајка, но таа не се вратила“.

Наја беше позната по серијата „Glee“, каде играше како навивачката Сантана, шест години, од 2009 до 2015 година.

Таа ја започна својата кариера како бебе, имаше помалку од една година, а веќе се појави во реклами и на телевизија. Нејзината мајка е поранешна манекенка, а нејзиниот брат е играч на НФЛ Мајкл Ривера, додека нејзината сестра Никел е професионален модел.

Наја и раперот Биг Шон беа во врска и заедно објавија една песна. Тие исто така ја најавија и нивната веридба, но набргу се раделија. Потоа, Наја пронашла утеха во прегратките на актерот Рајан Дорси, и го „искористи“ датумот закажан за нејзината свадба со раперот за да се омажи за Рајан. Синот Џорџ, го добија во 2015 година.

Парот го објави нивниот развод по две години, па се обидоа да ги изедначат работите, а потоа Наја беше уапсена затоа што го претепала сопругот.

Ова е последната фотографија што ја објави со својот син, ден пред нејзината смрт. Таа напиша „само ние двајца“.

View this post on Instagram

just the two of us

A post shared by Naya Rivera (@nayarivera) on

View this post on Instagram

Always bringing the 🌞

A post shared by Naya Rivera (@nayarivera) on

View this post on Instagram

at this point we just vibin y'all

A post shared by Naya Rivera (@nayarivera) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi