Потенцијалната прва дама на Америка, Ким Кардашијан фатена на бензиска станица, ги смалила градите, а стајлингот и е чиста десетка!

9 јули, 2020
kim

Ким Кардашијан беше фотографирана за прв пат откако нејзиниот сопруг Канје Вест официјално објави дека ќе се кандидира за претседател на САД, на изборите во ноември.

Старлетата е фотографирана на бензинската пумпа во Калабасас, каде застана по грицки, по снимањето на новата епизода од реалното шоу „Keeping Up With The Kardashians“.

View this post on Instagram

✌🏼💋

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Таа беше прекрасно облечена – кожни чизми, кожен комбинезон до колена и торба во иста боја.

Имаше заштитна маска на лицето, која беше сосема едноставна.

За потсетување, нејзиниот сопруг Канје на 5 јули објави дека ќе биде во трка за претседател на Америка.

– “Сега ние мора да го исполниме ветувањето на Америка верувајќи во Господ, обединувајќи ја нашата визија и градејќи ја нашата иднина. Јас се кандидирам за претседател на САД.” – напиша Вест.

Елон Мaск, извршен директор на Тесла, го поддржа постот на Вест на Твитер.

„Ја имаш мојата целосна поддршка“, напиша Муск.

Патем, како што напишавме порано, Ким и официјално стана милијардер, 4 месеци пред нејзиниот 40-ти роденден.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi