Повеќе никој не ја гледа во градите – Сораја се здебели

4 април, 2020
soraja

Старлетата се пожалила на своите следбеници дека се здебелила за време на карантинот, тие сега ја обвинуваат…

Старлетата и учесник во риалити шоу и поранешна водителка Сораја Вучелич, како и остатокот од светот времето го поминува во карантин.

Атрактивните слики каде што полугола се слика со камерата во обид да го направи совршеното селфи, сега се заменети со сосема поразлични фотографии и видеа.

Оние од теретана!

View this post on Instagram

#65 kg 🥶☠ nooo #quarantinelife

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Сораја објави видео каде што ја гледаме на лента за трчање, а покрај сликата напиша и коментар во кој што вели дека „додала“ малку повеќе тежина и сега има 65 килограми.

Следбениците беа брзи и веднаш реагираа оставајќи коментари дека таа е „подебела“ и треба да се грижи за тоа што јаде додека е во карантин.

View this post on Instagram

#fitnessfun 🍬

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Погледнете за што зборуваше Сораја за својите водителски вештини и работа.