Познат фудбалер случајно објави фотографии од гола манекенка

12 мај, 2020
Capture

Фудбалерот на Лос Анџелес Галакси Џонатан дос Сантос, кој кариерата ја започна во Барселона и член на репрезентацијата на Мексико, оваа недела на Instagram објави фотографија на која е сликан во кревет со убава црнокоса со голи гради.

Поради тоа што фотографијата веднаш била тргната од неговиот профил, неговите фанови веруваат дека истата била случано објавена.

Многу од фановите помислиле дека девојката од фотографијата е Кајли Џенер, додека дел пак заклучиле дека станува збор за манекенката Аманда Тривизас, која многу наликува на Кајли.