31 мај, 2020

Деми Роуз продолжува со објавување на провокативни и предизвикувачки фотографии на социјалните мрежи.

Манекенката која се прославила во светот благодарение на бујните облини, во изолација времето го поминува со објави на социјалните мрежи, како за себе така и за своите 13,7 милиони следбеници на профилот на Инстаграм

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Познатата Британка позираше во креација која едвај ги задржа нејзините гради
Горе