Познатиот актер го покажа синот од бракот со убавата манекенка (ФОТО)

20 мај, 2020
asdff

Орландо Блум очекува дете со славната пејачка Кети Пери, а квалитетно го користи и времето што го поминува со синот Флин. Ѕвездата „Господар на прстените“ и „Пиратите од Карибите“ има 9-годишен син со убавата манекенка Миранда Кер, а тие биле фотографирани додека седеле на клупа со куче.

Во еден момент, Орландо му дозволил на Флин да слуша музика од неговиот телефон. Подоцна, тие застанале и продолжиле да ги извршуваат натамошните дневни обврски.

Патем, Кети Пери неодамна изјави што научила за Орландо за време на пандемијата на корона вирусот:

“Научив некои позитивни работи за него … Тој знае сè за мене, а сепак е тука, тоа е прекрасно. Го тестирав и на начин – дали тој мисли дека може да ме поднесе?”, Рече бремената пејачка.