Познатиот репер(30) убиен додека се возел на автопат – полицајците веруваат дека се работи за планиран напад!

13 јули, 2020
raper 2

Раперот Лил Марло беше пронајден мртов по пукање на автопатот во центарот на Атланта, а полицијата верува дека станува збор за напад на раперот, пишува TMZ.

Раперот беше трагично убиен на 31 година во саботата навечер, 11 јули. Наведено е дека полицијата одговорила на повикот за сообраќајна незгода, половина час пред полноќ, и го пронашла раперот кој на самото место бил прогласен за мртов.

– Во тоа време, инспекторите сметаат дека жртвата била цел на пукањето и дека тие работат на утврдување на околностите околу пукањето – објави полицијата во Атланта.

– По пристигнувањето, службениците го лоцирале возилото и го пронашле раперот мртов внатре. Прелиминарната истрага вели дека возилото се движело на I-285 во лентите од јужната граница кога возачот бил застрелан – објави полицијата.

Странските медиуми пишуваат дека официјалната причина за смртта не е позната и дека таа ќе се утврди само по обдукцијата.

На социјалните мрежи се појавија видеа од местото на пукањето, на кои се гледа отворената врата од автомобилот.

Лил Марло е роден во Атланта, а беше познат по хитовите “1st N 3rd”, “F *** em” i “Time After Time”, а многу светски рапери се збогуваа со него на социјалните мрежи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi