Пријанка Чопра честопати прави нешто неочекувано кога се расправа со Ник Џонас

8 јуни, 2020
гхбкјнбкј

Пријанка Чопра и Ник Џонас се чини дека имаат прилично љубовна врска. Двојката започна како интернет пријатели пред да влезат во романтична врска. Сега тие се во брак. Се разбира, како и многу парови таму, и Чопра и Џонас имаат лоши денови. Тие имаат моменти кога не се согласуваат и се расправаат, а Чопра откри дека во такви ситуации, таа честопати се наоѓа себеси како прави нешто прилично неочекувано. Имено, таа сподели дека нејзиниот акцент се менува кога се расправа со Ник.

View this post on Instagram

😲💗💗 @nickjonas

A post shared by Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra) on


„Мојот акцент се менува толку често, па понекогаш тешко ми е да продолжам со кавгата“, рече Чопра. „Толку е очигледно – и ова е забелешка што ми ја даде мојот сопруг – кога се лутам, мојот акцент станува толку „индиски“ што не може да ме разбере“.

View this post on Instagram

This guy. #Grammys2020

A post shared by Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra) on

Пријанка Чопра и Ник Џонас имаат правила за да го одржат својот брак. Холивуд е познат по тоа што има високи стапки на развод, а се чини дека Чопра и Џонас се грижат да не станат дел од статистиката. Чопра сподели дека таа и нејзиниот сопруг имаат правила што ги следат за да ја одржат својата врска силна. На пример, таа изјави за Tatler на почетокот од оваа година дека тие се обидуваат да не бидат оддалечени премногу долго: „Ние не дозволуваме да поминат повеќе од две / три недели без да се видиме. Тоа е правило! И мора да се работи на врската и да биде приоритет“

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi