Пријателите загрижени за здравјето на Џенифер Анистон

27 јули, 2020
Annotation 2020-07-27 153452

Иако во последните неколку месеци се зборуваше за нејзиниот приватен живот, деловните обврски на актерката, Џенифер Анистон не завршуваат. И покрај фактот дека Америка сè уште има строги мерки на претпазливост за пандемија на коронавирус, неа ништо не го спречува. Напротив, многу нејзини пријатели се загрижени за нејзиното здравје. Според магазинот ‘ОК!’, Џенифер работи до 18 часа на ден, поради што нејзините блиски се плашат.

Jennifer Aniston

 Таа често работи и 18 часа дневно, жонглирајќи ја втората сезона на ‘The Morning Show’ и повторното здружување на „Пријатели“. Сите се восхитуваат на нејзината работна етика, но гледаат колку тоа му штети на нејзиното здравје, кратко изјавил анонимен извор. Се чини дека се опушти во периодот на строг карантин, така што сега балансирањето на неколку проекти не и оди како  порано.

jennifer aniston

Некои мислат дека Џенифер работи толку напорно за да ги оддалечи мислите од сè што се случува во нејзиниот приватен живот. Имено, медиумите, откако таа повторно се сретна со Бред Пит на почетокот на годината, не престануваат да зборуваат за нејзиниот љубовен живот. Со оглед на тоа дека таа сè уште не изјавила за новиот маж во нејзиниот живот, се чини дека розите не цветаат за неа во тоа поле.

Покрај тоа, неодамна излезе во јавноста дека бара одговори на многу прашања што ги има за нејзината мајка, која почина пред четири години. Таа, наводно, побарала помош од гатачка заради ова. „Џен сака крај и прошка“, откри неодамна извор близок на актерката, а потоа продолжи, ‘Има многу прашања во врска со своето детство, работи од кои се плашеше да ги дознае додека беше жива. Се надевам дека овој пат ќе има подобар однос “, објаснува изворот и додава дека Џенифер затоа ќе посети , кого ќе го користи како„ медиум “преку кој би воспоставила комуникација со нејзината мајка. Во секој случај, се чини дека Џенифер ја користи  работата за да „бега“ од проблемите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi