ПРИЈАТЕЛОТ ГО ИЗДАДЕ: Еве зошто Душко НЕ СЕ ПОЈАВИ на роденденската забава на Карлеуша !? Не им е лесно

19 август, 2020
jelena i dusko

Сопругот на поп дивата Јелена Карлеуша, Душко Тошиќ, не присуствуваше на роденденската забава на неговата сопруга, кога наполни 42 години.

Дали работата е причината за неговото отсуство или нешто друго, мора да претпоставиме. Сепак, неговиот близок пријател го издаде со својот коментар на Инстаграм.

View this post on Instagram

Bday 🎉🎂 (more pics soon)

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Душко објави фотографија од карантин каде еден пријател се „умеша“ со зборовите дека фудбалерот, само кога ќе излезе од еден, се враќа во нов карантин.

fbfbf

Несомнено е дека не е лесно Јелена да биде толку одвоена од сопругот, како и фактот дека тој го поминува поголемиот дел од денот во карантин.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris