Признанија за секс на славни личности: Тој имаше голема потреба од моите гради

21 април, 2020
Насловна

Повеќето познати личности го одржуваат својот сексуален живот надвор од очите на јавноста. Сепак, има некои кои открија интересна пикантерија од спалната соба. Дневниот секс, природните оргии и ’златниот туш’ се само некои од бизарностите кои познатите личности ги практикуваат со своите партнери.

Скандалозната старлета Кети Прајс признала дека пробала се и сешто, а во една прилика рекла дека имала секс во кино пред други луѓе.

Јутјуберката Триша Пајтас од Лос Анџелес работела во проституција пред да стане славна, а ја открила и најлошата работа што ја направила со клиент.

-Еден маж во текот на сексот направи голема нужда на моите гради. Тоа не е мој фетиш. Но на него тоа му се допаднало… – рекла таа и шокирала со признанието.

Пејачот Џастин Бибер открил како тој и неговата сопруга Хајли Роуд Болдвин имале секс по цел ден.

Проблематичниот актер Чарли Шин изјавил дека спиел со најмалку 5.000 жени. Сепак сексот него го чинело многу, со оглед на тоа дека подоцна му е дијагностициран HIV.  

Актерот Роберт Дауни Џуниор признал како во младоста тој бил сериски мастурбатор.

Пејачот Рики Мартин, има необичен фетиш. Во една прилика, тој открил дека сака да му даде на својот партнер “златен туш ’, односно да уринира на него за време на сексот. Тој изјавил дека ужива тоа да го прави.