ПРОВОКАТИВНА ДО БОЛКА! Нивес Целзиус ја вжешти атмосферата, а сите гледаа само во ЕДНО НЕШТО!

23 април, 2020
zabava

Нивес Целзиус на својот профил на Инстаргам објави провокативна фотографија.

Таа облече провокативно, едноделно боди, кој им даде сосема нов изглед на нејзините облини.

„Ги најдов овие стари чевли и им се израдував како да се нови. Не се баш удобни, но тоа не ме спречи да ги носам цел ден“, напиша Нивес во коментарот на фотографијата.