Прв пат во јавноста по разделбата, таа во спотски градник го покажа стегнатиот стомак

5 јули, 2020
skot i sofija

Скот Дисик и Софија Ричи ја прекинаа 3 годишната врска на кајот на мај, а сега прв пат се појавија заедно во јавноста.

Изгледа Скот Дисик (37) и Софија Ричи (22) неможат еден без друг, па се видени како се дружат по разделбата на крајот на мај.

Скот и Софија за прв пат по разделбата се појавија во јавноста во самотата на плажата во Малибу. Поранешниот пар ручаше во ресторан, а потоа отидоа на забава кај пријател.

Манекенката облекла кратки панталони и спотски градник со кој го истакна стекганиот стома. Дисик беше во кратки пандалони и маичка., а на главата носеше капа. Двајцата беа боси и носеа наочари за сонце, па Софија беше малку непрепознатлива бидејќи имаше заштитна маск, додека Скот не носеше.

Поранешниот пар кој прекина 3 годишна врска дојдоа на плажата со автомобилот на Дисик. Откако поминаа некое време заедно, Софија отиде до кај пријателка.

Инаку, како што пишуваа американските медиуми, на манекенката и е тешко по раскинувањето и се претпоставува дека Скот повторно е заедно со Кортни Кардашијан со која има 3 деца. “Беше тоа сериозна врска, а не некоја кратка афера, и Софија беше покрај него во тешките моменти. Ја болат шпекулациите за Скот и Кортни, но ќе биде добро.”- изјави нејзиниот пријател.

Софија и Скот ја започнаа врската во есен 2017 година, две години по раскинувањето со Кортни. Сепак во последно време Дисик поминува многу време со сесрите Кардашијан, повеќе од порано.

Раскинувањето на Скот и Софија можеби не е конечен со обзир дека во текот на 3 години врска неколку пати се смирија. Наводно повод за раскинувањето било неговиот однос со поранешната партнерка Кортни, неговата зависност од секс, но и озборувањата дека бил со други жени.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris