Првата фотографија по шокантните признанија. Канје одбива да ја види Ким

25 јули, 2020
dsdsds


Имено, раперот изгледаше многу вознемирен, а она што може да се забележи е дека ја обои косата црвена. Телохранителите цело време биле со него и се обидуваа да го смират седејќи на клупата со него и разговараа. Неодамна се појавија информации дека раперот одбивал да ја види својата сопруга Ким Кардашијан (39) и дека било тешко да го пронајде, одбивајќи ги нејзините покани и барања да му се придружат во Вајоминг.


Очигледно, има многу теми за дискутирање, бидејќи Канје објави два пати на социјалната мрежа Твитер за неговата свекрва и сопруга. Крис Џенер ја спореди со лидерот на Северна Кореја Ким Јонг Ун, додека ја обвини неговата сопруга дека се обидела да го изневерува пред две години со Мик Мил и оттогаш сака да се разведе од неа. Се започна да се распаѓа кога раперот минатата недела одржа политички митинг велејќи дека Хариет Тубман не ослободил никакви робови, а потоа почнал да плаче кога зборувал за абортусот и за неговата 7-годишна ќерка Норт.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi