ПРВАТА ПРОШЕТКА НА МАЛИОТ ЖЕЉКО! Вељко објави фотографија со својот син и сопруга: Сè ПУКА од емоции, а младата мајка изгледа вака…

15 август, 2020
veljko i bogdana

Вељко Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил објави семејна фотографија.

View this post on Instagram

🇷🇸❤️👑

A post shared by SERBIAN ACE 🇷🇸 Српски Ас (@veljkoraznatovic) on

Имено, тој им покажа на своите следбеници како изгледа првата прошетка на неговиот син.

Вељко излегол со Богдана, Жељко, но и со кучето, на прошетка покрај нивната вила.