Прво изгуби дури 30 кила,а сега се пофали со нова драстична промена, која не им се допаѓа на сите!

17 мај, 2020
ana a

Ана Николиќ се пофали со новата фризура, а мислењата на нејзините фанови се поделени.

Пејачката од Србија,  Ана Николиќ ,се врати на музичката сцена во стил. Покрај хитовите кои се пеат низ целиот регион како „Bilo je lepo “, Ана исто така изненади и со неверојатна трансформација.

41-годишната Ана сега реши да направи уште една драстична промена,а тоа е кратење на косата на речиси минимална должина и затемнување на косата за неколку нијанси. Во вакво издание, таа на прв поглед е непрепознатлива.

„Заљубена сум во мојата нова фризура“, напиша пејачката под фотографијата на која позира со својот фризер.