Рај за очи: Цеца се опушти и го покажа прекрасното тело! Бујните гради ги стави во прв план! (ВИДЕО)

7 мај, 2020
ceca 1

После двомесечна изолација, Светлана Цеца Ражнатовиќ конечно го напушти својот дом во главниот град, релаксирајќи се покрај базенот во костим за капење, што особено го воодушеви посилниот пол, со видеото што го објави на Инстаграм.
Фановите коментираа дека Цеца изгледа какомлада девојка, а пејачката беше видно расположена и насмеана.