Разголените изданија се нејзин заштитен знак: Ова се најактрактивните фотографии во бикини кои ги објави оваа година!

15 ноември, 2020
768x576


Манекенката Емили Ратајковски ја разубави оваа чудна 2020 година за своите обожаватели, особено за машкиот дел од публиката што ја следи на социјалните мрежи, каде се најде во улога на модел во сопствената колекција бикини.


Бикини беа на побарувачка, таа ги оствари деловните планови, но оваа година Емили ќе остане запаметена по една важна вест, а тоа е дека таа и нејзиниот сопруг Себастијан Беар-Меклард го очекуваат своето прво дете.

И, иако Емили не се откажува од секси изданијата дури и во бременоста, ние потсетивме на нејзините најпривлечни изданија што се врежани во меморијата на многумина.

Емили Ратайковски провокира с голи СНИМКИ и небръснати мишници (ВИДЕО) - ᐉ  Любопитно • лайфстайл новини за начин на живот, диети, здраве и мода |  ФАКТИ.БГ
Разкрепостената Емили Ратайковски взриви мрежата с тези СНИМКИ 18+Секси бански от Емили Ратайковски | страница 5 | ELLE.bgБельото на Ратайковски: облечи го в супермаркета / Cosmopolitan.bgВижте "горещите" бански костюми на Емили Ратайковски

Светската слава ја стекна во 2013 година појавувајќи се во музичкиот спот за хитот „Blurred Lines“ на пејачот Робин Тик, иако започна да се занимава со позирање и актерска кариера како дете. Тик ја забележа привлечната Британка кога се сликаше во црно-бели фотографии за „Њујорк Тајмс“ и реши да ја вработи. Набргу потоа, магазинот Esquire ја прогласи за жена на годината врз основа на гласовите на читателите, списанието Ролинг Стоун ја рангираше меѓу 20 најголеми секс симболи, а FHM ја рангираше меѓу четирите најсекси жени во светот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi