Ребел Вилсон открива како ослабела 18 килограми и зошто за неа оваа година е УСПЕШНА година!

11 ноември, 2020
насловна

Актерката и комичарката која напорно работи на својата линија во последните месеци со постојан режим и контролирана исхрана ослабе 18 килограми и ги изненади сите со новиот изглед. Вилсон открива како се одлучила на овој чекор и кои се нејзините цели.

Познатата американска комичарка и актерка Ребел Вилсон ги воодушеви сите со својата трансформација. Во новата емисија на колешката Дру Баримор, во која тие виртуелно разговараа пред очите на целиот свет, познатата русокоса откри како се одлучила на овој храбар чекор.

Покрај тоа, таа рече дека се здебелила бидејќи со години живеела крајно нездраво, јадејќи претежно шеќери и не земајќи во предвид никаков вид на вежбање.

Многу сакам благо, воопшто не јадам умерено кога станува збор за слатки. Пробав многу диети, но овој пат сум посериозна од кога било “, рече таа и додаде: ‘Мислам дека всушност страдам од емоционално прејадување. Секогаш кога сум под стрес, посегнувам по крофна, така се справувам со проблемите ‘.

Сепак, напредокот и желбата за уште подобри резултати можете да ги согледате и по нејзиниот изглед. Таа изгуби неверојатни 18 килограми и нема намера да запре!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi