Рита Ора се забавуваше до рани зори, а британците се заинтересираа за идентитетот на нејзиниот дечко!

21 јули, 2020
rita ora

Рита Ора се забавуваше со нејзините пријатели и дечкото, а британските медиуми се заинтересираа за неговиот идентитет.

Познатата 29-годишна пејачка имаше луда ноќ во градот, пред да продолжи да се забавува со пријателите, вклучувајќи го и тајкунот Фатон Гаши, во нејзиниот дом во лондонскиот парк Холанд.

Извор близок на пејачката тврди дека таа е во сериозна врска со десет години постариот режисер за музичките спотови на Ромаин Гаврас, пишува The Sun.

View this post on Instagram

Make it feel like work never left… 🔐

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Двојката, наводно, е во врска веќе четири месеци.

Британскиот таблоид исто така пишува дека Рита Ора првпат излегла после карантинот. Кај неа дома екипата пристигнала нешто пред четири часот наутро.

„Рита се забавуваше во градот со пријателите, меѓу кои и со Фатон. Но, таа е во сериозна врска со Роман и е навистина заљубена. Ова е прв пат таа да биде сериозно заљубена во некого после долго време“, тврди изворот.

Пејачката сеуште нема објавено официјално дека има дечко, а синоќа на Инстаграм напиша дека многу убаво си поминала на излегувањето.

Покрај тоа, таа сподели фотографија со барање до „Apple“ да го постави Косово на картата, која неодамна ја сподели нејзината колешка Дуа Липа, која беше искритикувана од Јелена Карлеуша.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi