Рита Ора во секси, минијатурно бикини ја покачи температурата!

25 октомври, 2020
рита рора

Таа беше активна на социјалните мрежи кои се полни со привлечни фотографии во бикини.

Рита Ора уживаше во сончевото време и сподели неколку слики на Инстаграм.

Пејачката (29) изгледаше неверојатно во албумот со слики што го постираше од нејзината неверојатна фигура во минијатурно, сино и зелено бикини.

Покажувајќи ги стомачните и сјајот од сонцето, хитмејкерката облече еден пар црни мачкини очила за сонце додека се шеташе покрај базенот.
На другото селфи, таа го истакна својот блескав тен додека беше облечена во розово бикини.


Таа, исто така, постави едена секси фотографија каде што ѕиркаше нејзината црна долна облека додека се релаксираше на седиштето во нејзиниот приватен авион.

Објаснувајќи како посакувала да биде сè уште на годишен одмор, таа напиша со натпис: ‘Врати ме назад. Во Лондон врне дожд и ги најдов овие лоши момчиња. Грција / Ибица 2020 година.’


За пејачката неодамна кружеа гласини за веридба со момчето Ромен Гаврас откако беше забележана како носи прстен со дијамант.

За време на вечерата во ресторанот таа изјави: „Рита го покажуваше прстенот на жените кои беа воодушевени.”

„Се чинеше расположено кога го напушти ресторанот и потоа ја втурна раката во џебот“.


Додека Џејмс Константину рече дека новото парче накит на пејачката се чини дека е прстен од сафир и дијамант, кој е античко парче, може да чини и околу 55 000 евра.

Сепак, и покрај шпекулациите, извор близок на пејачката изјави дека таа едноставно се почастила со ново светкаво парче.

Медиумите го бараа Ромен Гаврас за коментар, додека Рита ги одби.

Поранешната судика на Икс Фактор се забавуваше со грчко-францускиот режисер (39) во последните неколку месеци откако за прв пат беа видени заедно во јули по една ноќна забава.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum